• Elvin

  Elvin

  Bu koleksiyonda bulunan ürünler, fantezi jakarlı fonluk ve tüllerin yanında, pamuk ve keten karışımlı doğalelyaf içeren kumaşlardan oluşmaktadır. Yumuşak ve pürüzsüz dokuların ön planda olduğu bukolesiyon, evlerin son rötuşu için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

  Web Sitesi: www.elvinfabrics.com
  Sosyal Medya: FacebookTwitterPinterestInstagramGoogle+

 • Chanan

  Chanan

  Chanan Markası ile sunulan koleksiyonlarımız, ilk yıllından bu güne, farklı ve şık dekoratif ürün arayışı içinde olanlara; fonluk ve perdelik ürünler sunuyor. 2012-2008 Red Dot Tasarım Ödülü ve 2011 IF Tasarım Ödülü sahibi Chanan Desings'in, özel ve farklı dokuma stilleri ile oluşturulmuş koleksiyonları sayılı noktalarda bulunuyor.

  Web Sitesi: www.chanandesigns.com
  Sosyal Medya: Facebook, Twitter, Pinterest, InstagramGoogle+

 • Kids

  Kids

  0-12 yaş arası çocuklar için lanse edilen Elvin Kids koleksiyonumuz, tamamı antibakteriyelolan oyuncaklı ve kombinli çok özel bir koleksiyon sunmaktadır. Çocukların hayal dünyasınıgeliştirecek desen ve oyuncaklı perdelik kumaşlar ile farklı bir ürün portföyü, değerlitüketicilerin beğenisine sunulmuştur. 

  Sosyal Medya:  Facebook, Instagram

 • Sade

  Sade

  Adından anlaşılacağı üzere sade ve yalınlıktan hoşlanan kişilere özgü geliştirilen sade koleksiyonu, artık Elvin Bayiilerinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın bayiimizi ziyaret ediniz.